Kadra Przedszkola Bajkowy Świat

mgr Ewa Stefaniak - Dyrektor/Nauczyciel

Jestem absolwentką Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie, uzyskałam dyplom magistra z oceną bardzo dobrą. Posiadam 9 - letnią praktykę pedagogiczną. Praca z dziećmi to nie tylko mój zawód - to także ogromna pasja.
Tworząc i prowadząc przedszkole łączę zdobytą wiedzę i umiejętności z zamiłowaniem do dzieci. Posiadam także uprawnienia technika administracji potwierdzone dyplomem zawodowym.
Zainteresowania: psychologia rozwojowa dziecka, zgłębianie potęgi pozytywnego myślenia, literatura piękna, sport (pływanie, siatkówka)mgr Katarzyna Ficek - Nauczyciel

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna z Logopedią.
Od zawsze chciałam pracować z dziećmi. Łatwo nawiązuję z nimi kontakt, dzięki pogodnemu usposobieniu i cierpliwości. Praca z małym człowiekiem dostarcza mi wiele radości i satysfakcji. Zależy mi, aby dzieci czuły się w przedszkolu dobrze i bezpiecznie. Do każdego ze swoich wychowanków mam indywidualne podejście.
W swojej pracy motywuję się cytatem Roberta Fulghum’a „Wszystkiego, co naprawdę warto wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu”.
Prywatnie jestem mężatką i szczęśliwą mamą trójki dzieci.mgr Agnieszka Gałka - Nauczyciel

mgr Magdalena Ziemoląg - Nauczyciel Wspomagający

mgr Sylwia Grzesiak - Pomoc Nauczyciela

Katarzyna Bartnik - stażysta

NAUCZYCIELE ZAJĘĆ DODATKOWYCH


Monika Toczyńska Musical Babies Lublin - nauczyciel języka angielskiego

Katarzyna Kędziora – logopeda

Renata Barańska - Gumieniak – instruktor rytmiki

Anna Łakota – instruktor nauki tańca

Jarosław Szlązak - instruktor gry w szachy

Przedszkoliada.pl - organizator zajęć „Przedszkole i piłka”
 


Copyright © 2011.
All Rights Reserved.