Nasze Przedszkole

Niepubliczne Przedszkole "Bajkowy Świat" działa od września 2011 roku, na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Burmistrza Miasta Świdnik pod numerem ewidencyjnym 5.
Dyrektorem i Właścicielem przedszkola jest mgr Ewa Stefaniak.

Bajkowy Świat mieści się w Świdniku, przy ul. Cisowej 7a, z dala od zgiełku, na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Budynek zlokalizowany jest przy bocznej drodze, co chroni przed wizytami niepożądanych gości. Dookoła nas mieszkają bardzo mili sąsiedzi, panuje cisza i spokój.

Maluchy mają do dyspozycji dwie przestronne, kolorowe sale zabaw z bezpośrednim wyjściem do ogrodu oraz urządzonymi tematycznie kącikami zabaw. Dodatkowo oferujemy dzieciom własną przestronną łazienkę z dostosowanymi do ich potrzeb sanitariatami oraz wygodną szatnię okryć wierzchnich.

Wokół przedszkola znajduje się aż 700 m2 placu zabaw bogato wyposażonego i urządzonego tak, by zabawa dzieciom przynosiła maksimum radości, wraz z ogródkiem owocowo-warzywnym do celów dydaktycznych (16 m2). Cały teren jest ogrodzony i zabezpieczany przez firmę ochroniarską SOLID SECURITY. Całość do obejrzenia w zakładce GALERIA (str. ostatnia).


Zarówno pomieszczenia Przedszkola, jak i teren wokół budynku (plac zabaw) spełniają wszelkie wymagania sanitarne, przeciwpożarowe oraz BHP, uzyskując pozytywne opinie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdniku, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Świdniku oraz Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie.

Przedszkole działa od poniedziałku do piątku (przez cały rok) w godzinach 6:30 – 17:00. Istnieje możliwość dostosowania godzin pracy przedszkola do indywidualnych oczekiwań rodziców.

Grupy liczą po 10-12 osób.
 


Copyright © 2011.
All Rights Reserved.